logo

O systéme

Začnite s nami evidovať reklamácie už dnes

ZADARMO si vyskúšajte plne funkčnú verziu na prvý mesiac aj s SMS kreditom Registrácia

 

Ukážky z aplikácie

 

Video

Informačný panel

Informačný panel

Evidencia reklamácií

Evidencia reklamácií

Detail reklamácie

Detail reklamácie

Prehľad reklamácií

Prehľad reklamácií

Nová reklamácia

Nová reklamácia

História reklamácií

História reklamácií

Viac ukážok »

Pozrite si naše referencie a i hodnotenia naších partnerov.

Nemusíte sa prispôsobovať systému – on sa prispôsobí vám

Nemusíte používať spleť zložitých funkcií, ktoré aj tak nevyužijete. Základná verzia systému je ako podklad, ktorý môžete rozšíriť o ďalšie doplnky, ktoré budú pre vás užitočné. Dajú sa jednoducho povoliť alebo zakázať po prihlásení sa do systému.

Šetríme Vašej firme čas a peniaze

Vytvárame všetky reklamačné dokumenty (potvrdenie o prijatí reklamácie, potvrdenie o vybavení reklamácie, sprievodný list reklamácie, výzva na vyzdvihnutie reklamácie, servisný list reklamácie, evidencia reklamácií), ktoré budete potrebovať pre úspešné vybavenie reklamácie Vám systém generuje počas reklamačného procesu. Odtiaľ ich jednoducho vyexportujete vo formáte PDF a vytlačíte alebo môžete poslať ihneď emailom zákaznikovi.

Ukážky dokumentov:
potvrdenie o prijatí potvrdenie o vybavení sprievodný list výzva na vyzdvihnutie servisný list

Online evidencia reklamačného procesu

Pristupujte k zadaným reklamáciám odkiaľkoľvek! Online prostredie zabezpečí, že budete vytvárať, upravovať a sledovať reklamácie z vášho počítača, notebooku či z mobilu. Vyhnete sa problémom so synchronizáciou alebo stratou dát či zdĺhavému vypisovaniu papierových formulárov.

Zákony študujeme za vás

Pre spravovanie reklamácií potrebujete mať neustále prehľad v aktuálnych zákonoch. Náš systém sleduje a implementuje všetky zmeny v súvisiacich zákonoch, a tak sa nemusíte obávať, že s vybavením reklamácie budú zákazníci nespokojní.

Práva spotrebiteľa na prvom mieste

Systém reklamácií dbá v prvom rade na práva a ochranu spotrebiteľa. Profesionálne a rýchle vybavenie reklamácií zo strany vašej firmy vám prinesie spokojných spotrebiteľov, ktorí sa ku vám budú stále radi vracať.

Komplexné vybavenie reklamácií

Komplexný systém umožní spravovať a archivovať všetky reklamácie vašich spotrebiteľov. Prevedie vás všetkými časťami reklamačného procesu. Môžete v ňom prehľadne sledovať, kedy u vás spotrebiteľ reklamovaný tovar kúpil, kedy a koľkokrát ho reklamoval, aká bola porucha a mnoho ďalšieho.

Staňte sa kráľom záručnej doby

Systém obsahuje rôzne tipy a upozornenia, ktoré vás budú informovať o dôležitých blížiacich sa termínoch. Vďaka nim budete neustále v obraze a získané informácie môžete využiť v komunikácii s vašimi spotrebiteľmi.

Profesionálna komunikácia

V rámci systému môžete priamo komunikovať so svojimi spotrebiteľmi prostredníctvom automatických e-mailov a SMS notifikácií Viac informácií v Pomoc a podpora.

Informovaný spotrebiteľ = spokojný spotrebiteľ!

Akékoľvek nápady na zlepšenie, pripomienky alebo sťažnosti nám môžete poslať na email info@reklamacie.sk alebo cez formulár v časti Kontakt.

 

Viete, že...

reklamačný formulár na svoj web si zostavíte podľa svojich predstáv?

Položky sa dajú vytvárať veľmi jednoducho a vďaka tejto flexibilite môže váš formulár obsahovať všetko, čo od neho očakávate.

 

Pomohli sme zaevidovať a vybaviť už 467009 reklamácií.

Začnite s nami evidovať reklamácie už dnes. Vyskúšajte nás ZDARMA.
Registrácia