logo

Komplexná evidencia reklamácií

Vytvárajte a spravujte všetky reklamačné dokumenty na jednom mieste. Vybavte reklamácie vašich spotrebiteľov rýchlo, efektívne a správne podľa najnovších zákonov.

sipka
Vyskúšať ZDARMA

Prezentačné video

Pomohli sme zaevidovať a vybaviť už 467009 reklamácií.
Garancia správnosti vybavenia reklamácií www.reklamaciena1.sk

Automatické SMS/email notifikácie pre zákazníkov

Viete, že informovaný spotrebiteľ je najspokojnejší? Prostredníctvom notifikácií bude mať prehľad o každom kroku reklamácie. Vy sa zase nemusíte báť, že urobíte chybu v reklamačnom procese. Systém pre vás implementuje všetky zmeny v súvisiacich zákonoch.

Generovanie reklamačných formulárov

Dokumenty, potrebné pre úspešný priebeh reklamácie, za vás generuje počas celého procesu systém. Čas, ktorý by ste strávili zbytočnými papierovačkami, môžete venovať svojim zákazníkom.

Systém, ktorý sa vám prispôsobí

Nemusíte sa prispôsobovať systému – on sa prispôsobí vám. Či ste malý živnostník, stredne veľká firma alebo veľká spoločnosť, môžete si ho upraviť presne pre vaše potreby.

Hodnotenia našich partnerov

„Službu reklamacie.sk ktorú poskytujete, nám uľahčuje vybavenie reklamačného procesu pre naších zákazníkov. Aplikácia je veľmi prehľadná a práca s ňou je vcelku jednoduchá. Naša firma je veľmi spokojná.“

Ing. Libuša Peťovská
AFG SECURITY-CORPORATION, s.r.o.
„Systém online reklamácií je prehľadný a spoľahlivý, dá sa v ňom rýchlo zorientovať. Je zárukou dôkladnej a presnej evidencie reklamácií, vedenej v súlade so zákonom. Môžeme ho iba odporučiť.“

Zuzana Holéciová, servisný pracovník
AGI s.r.o.
„Fajn ja som spokojný , splnilo to moje predstavy.“

Radoslav Štiegel
TESA
"S vašou službou sme doteraz veľmi spokojní, využívame ju už na dvoch prevádzkach a pred pár dňami sme stránku odporučili aj ostatným partnerom na Slovensku."

Robert Kossuth
INTERSPORT Liptovský Mikuláš
INTERSPORT RENT Ružomberok
„So systémom od Reklamacie.sk sme konečne vyriešili problém ako čo najefektívnejšie spravovať reklamácie. Elegantne ich spravujeme cez online rozhranie a neustále máme maximálny prehľad o ich priebehu. Čo oceňujem najviac, je jednoduché notifikovanie zákazníka cez SMS a e-mail a takisto možnosť samostatného vyplnenia reklamačného formulára zákazníkom priamo na našich stránkach.“ Ivan Kunčák

Ivan Kunčák, vedúci predaja, SUNNYSOFT

Z našich referencií...


Ďaľšie referencie »